Dane kontaktowe

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
ul. Elewatorska 6
15-620 Białystok
NIP: 542-25-66-904

Dyrekcja

dyrektor
Józef Władysław Sulima
jozef.sulima@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora ds. utrzymania
Mirosław Hanczaruk
miroslaw.hanczaruk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora
ds. inwestycji
Krzysztof Barbachowski
krzysztof.barbachowski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora
ds. ekonomiczno-finansowych
- główny księgowy
Helena Kamińska
helena.kaminska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 138
Sekretariat
sekretariat@pzdw.wrotapodlasia.pl
Dorota Poświątna
dorota.poswiatna@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 144
Ilona Miastkowska
ilona.miastkowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 130
Wydział Finansowy
naczelnik
Alina Dolińska
alina.dolinska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 142
Agnieszka Tarachanowicz
agnieszka.tarachanowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 142
Mirosława Gulko
miroslawa.gulko@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 137
Agnieszka Lipińska
agnieszka.lipinska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 135
Agnieszka Eliaszuk
agnieszka.eliaszuk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 135
Wydział Utrzymania Dróg i Mostów
wudim@pzdw.wrotapodlasia.pl
naczelnik
Adam Borys
adam.borys@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 159
Grzegorz Wiszowaty
grzegorz.wiszowaty@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 150
Grazyna Lulewicz
grazyna.lulewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 150
Anna Sokołowska
anna.sokolowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 141
Danuta Kiercel
danuta.kiercel@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 145
Magdalena Hryniewiecka
magdalena.hryniewiecka@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 145
Rafał Magrel
rafal.magrel@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 158
Tomasz Średziński
tomasz.sredzinski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 158
Zimowe Utrzymanie Dróg – dyżurny
zud@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 149
Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji
naczelnik
Bartosz Filimoniuk
bartosz.filimoniuk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 134
Mariusz Samojluk
mariusz.samojluk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 162
Anna Harackiewicz
anna.harackiewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 146
Tomasz Sadowski
tomasz.sadowski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 146
Ewa Aleksiejuk
ewa.aleksiejuk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 165
Natalia Piekarska
natalia.piekarska@pzdw.wrotapodladlasia.pl
tel. 85 67 67 165
Krzysztof Pronobis
krzysztof.pronobis@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 165
Sławomir Rząca
slawomir.rzaca@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 164
Ewa Piotrowska
ewa.piotrowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 164
Andrzej Gasparewicz
andrzej.gasparewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 143
Mateusz Laskowski
mateusz.laskowski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 143
Sławomir Klimiuk
slawomir.klimiuk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 151
Renata Kozłowska
renata.kozlowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 151
Remigiusz Czygier
remigiusz.czygier@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 151
Wydział Zamówień Publicznych
wzp@pzdw.wrotapodlasia.pl
naczelnik
Małgorzata Tomkiel
malgorzata.tomkiel@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 139
Marek Weber
marek.weber@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 160
Andrzej Kiszko
andrzej.kiszko@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 139
Krzysztof Godlewski
krzysztof.godlewski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 139
Katarzyna Dzieszkowska
katarzyna.dzieszkowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 139
Wydział Planowania
naczelnik
Jacek Ziemian
jacek.ziemian@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 152
Beata Jeżerys
beata.jezerys@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 152
Wydział ds. korzystania
z programów regionalnych
i unijnych
pru@pzdw.wrotapodlasia.pl
naczelnik
Artur Żuraw
artur.zuraw@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 148
Anna Dzieszkowska
anna.dzieszkowska@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 140
Radosław Łoniewski
radoslaw.loniewski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 140
Sekcja ds. kadr
wsp@pzdw.wrotapodlasia.pl
kierownik
Andrzej Matyszewski
andrzej.matyszewski-u1@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 137
Robert Stelmaszczyk
robert.stelmaszczyk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 137
Stanowisko ds. BHP i PPoż.
bhp@pzdw.wrotapodlasia.pl
Grzegorz Rogalski
tel. 85 67 67 141
Wydział ds.
gospodarki nieruchomościami
naczelnik
Bogusław Panasiuk
boguslaw.panasiuk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 147
Antoni Lipiński
antoni.lipinski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 147
Sławomir Jarmoc
slawomir.jarmoc@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 147
Wydział Administracyjny
wa@pzdw.wrotapodlasia.pl
naczelnik
Krzysztof Lulewicz
krzysztof.lulewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 157
Anetta Wioletta Borys
aneta.borys@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 161
Adam Minkiewicz
adam.minkiewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 161
Jolanta Pabian
jolanta.pabian@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 161
Sekcja ds. informatyki
Jerzy Grygoruk
jerzy.grygoruk@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 154
Paweł Kwasowski
pawel.kwasowski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 154
Michał Jakubowski
michal.jakubowski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 154
Stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych
Anna Harackiewicz
anna.harackiewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 146
Stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Agnieszka Antonowicz
agnieszka.antonowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 67 156
Rejon Dróg Wojewódzkich
w Białymstoku

ul. Usługowa 6

15-521 Zaścianki

rdwbi@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 52 160
kierownik
Robert Okuła robert.okula@pzdw.wrotapodlasia.pl
Rejon Dróg Wojewódzkich
w Łomży

ul. Poligonowa 30

18-400 Łomża

rdwlo@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 86 218 62 12
kierownik
Dariusz Wiliwiński dariusz.wiliwinski@pzdw.wrotapodlasia.pl
Rejon Dróg Wojewódzkich
w Siemiatyczach
ul. 11-go Listopada 253

17-300 Siemiatycze

rdwsi@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 655 26 23
kierownik
Jan Juchimowicz jan.juchimowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
Rejon Dróg Wojewódzkich
w Sokółce

ul. Wodna 7

16-100 Sokółka

rdwso@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 711 22 28
kierownik
Piotr Samojłowicz
Rejon Dróg Wojewódzkich
w Suwałkach

ul. Przytorowa 9B

16-400 Suwałki

rdwsu@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 87 565 04 74
kierownik
Tomasz Manalis tomasz.manalis@pzdw.wrotapodlasia.pl

Metryka strony

Udostępniający: Jerzy Grygoruk

Wytwarzający/odpowiadający: Jerzy Grygoruk - sekcja ds. informatyki

Wprowadzający: Jerzy Grygoruk

Data wprowadzenia: 2008-04-18

Data modyfikacji: 2017-06-21

Opublikował: Jerzy Grygoruk

Data publikacji: 2008-04-18