Dane kontaktowe

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
ul. Elewatorska 6
15-620 Białystok
NIP: 542-25-66-904

 

Dyrekcja

dyrektor Józef Władysław Sulima jozef.sulima@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora ds. inwestycji Krzysztof Barbachowski krzysztof.barbachowski@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora ds. utrzymania Mirosław Hanczaruk miroslaw.hanczaruk@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 130
zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych
– główny księgowy
Helena Kamińska helena.kaminska@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 138

Sekretariat


Wydział Finansowy

naczelnik Alina Dolińska alina.dolinska@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 142
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 135


Wydział Utrzymania Dróg i Mostów

naczelnik Adam Borys adam.borys@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 159
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 145
tel. 85 67 67 149
tel. 85 67 67 150
tel. 85 67 67 158
Zimowe Utrzymanie Dróg Numer stacjonarny ZUD - PZDW: 85 67 67 149
Numer komórkowy ZUD - PZDW: 502 056 130


Sekcja ds. Uzgodnień i Nadzoru Inwestorskiego

kierownik Grzegorz Wiszowaty grzegorz.wiszowaty@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 150
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 145


Wydział Administracyjny

naczelnik Krzysztof Lulewicz krzysztof.lulewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 157
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 161


Wydział ds. Informatyki

naczelnik Jerzy Grygoruk jerzy.grygoruk@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 154


Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji

naczelnik Bartosz Filimoniuk bartosz.filimoniuk@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 134
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 143
tel. 85 67 67 146
tel. 85 67 67 155
tel. 85 67 67 162
tel. 85 67 67 164
tel. 85 67 67 165


Wydział Zamówień Publicznych

naczelnik Małgorzata Tomkiel malgorzata.tomkiel@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 160
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 139


Wydział Planowania

naczelnik Jacek Ziemian jacek.ziemian@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 152


Wydział ds. Korzystania z Programów Regionalnych i Unijnych

naczelnik Artur Żuraw artur.zuraw@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 148
pozostałe numery telefonów do wydziału tel. 85 67 67 140


Sekcja ds. Kadr

kierownik Andrzej Matyszewski andrzej.matyszewski@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 137


Stanowisko ds. BHP i PPoż.

Grzegorz Rogalski grzegorz.rogalski@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 141


Wydział ds. Gospodarki Nieruchomościami

naczelnik Bogusław Panasiuk boguslaw.panasiuk@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 147


Stanowisko ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Anna Harackiewicz anna.harackiewicz@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 146


Stanowisko ds. Audytu Wewnętrznego

Agnieszka Antonowicz agnieszka.antonowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 156


Zespół ds. Organizacyjno-Prawnych

Katarzyna Misiejuk katarzyna.misiejuk@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 136


Inspektor Ochrony Danych

Agnieszka Antonowicz iod@pzdw.wrotapodlasia.pl tel. 85 67 67 156


Rejon Dróg Wojewódzkich w Białymstoku
ul. Usługowa 6/2 Zaścianki
15-521 Białystok

kierownik Robert Okuła rdwbi@pzdw.wrotapodlasia.pl
robert.okula@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 67 52 160

Rejon Dróg Wojewódzkich w Łomży

ul. Poligonowa 30
18-400 Łomża

kierownik Dariusz Wiliwiński rdwlo@pzdw.wrotapodlasia.pl
dariusz.wiliwinski@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 86 218 62 12

Rejon Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach

ul. 11-go Listopada 253
17-300 Siemiatycze

kierownik Jan Juchimowicz rdwsi@pzdw.wrotapodlasia.pl
jan.juchimowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 655 26 23

Rejon Dróg Wojewódzkich w Sokółce

ul. Wodna 7
16-100 Sokółka

kierownik Piotr Samojłowicz rdwso@pzdw.wrotapodlasia.pl
piotr.samojłowicz@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 85 711 22 28

Rejon Dróg Wojewódzkich w Suwałkach

ul. Przytorowa 9B
16-400 Suwałki

kierownik Tomasz Manalis rdwsu@pzdw.wrotapodlasia.pl
tomasz.manalis@pzdw.wrotapodlasia.pl
tel. 87 565 04 74

Metryka strony

Udostępniający: Jerzy Grygoruk

Wytwarzający/odpowiadający: Jerzy Grygoruk - sekcja ds. informatyki

Data wytworzenia: 2018-01-31

Wprowadzający: Michał Jakubowski

Data wprowadzenia: 2008-04-18

Data modyfikacji: 2018-08-28

Opublikował: Michał Jakubowski

Data publikacji: 2008-04-18