Konsultacje – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 671 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą na odcinku Tykocin–Jeżewo Stare

Burmistrz Tykocina oraz Biuro Projektowe „PRW” Przemysław Woźniak działające w imieniu PODLASKIEGO ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH w Białymstoku niniejszym zaprasza mieszkańców na KONSULTACJE SPOŁECZNE w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 671 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą na odcinku Tykocin–Jeżewo Stare”
Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją.

Projektanci i przedstawiciele inwestora spotkają się z mieszkańcami w dniu 27.04.2012 r. (piątek) w godz. 12.00–14.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tykocinie ul. Choroszczańska 4.

Głównym celem konsultacji społecznych jest poinformowanie społeczności lokalnej o planowanym przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych. Po przeanalizowaniu wszystkich wniosków mieszkańców zespół projektowy wprowadzi możliwe korekty rozwiązań projektowych.

Dodatkowo informujemy o możliwości zapoznania się i składania wniosków przez strony zainteresowane w Urzędzie Miejskim w Tykocinie w terminie od 30.04.2012 do 14.05.2012 r. w godzinach pracy urzędu.

Metryka strony

Udostępniający: Wydział Budowy i Dokumentacji Renata Kozłowska

Wytwarzający/odpowiadający: Jerzy Grygoruk

Wprowadzający: Jerzy Grygoruk

Data wprowadzenia: 2012-04-24

Modyfikujący: Jerzy Grygoruk

Data modyfikacji: 2012-04-24

Opublikował: Jerzy Grygoruk

Data publikacji: 2012-04-24